Makijaż pernamentny brwi

Studio Imperial - Grunwaldzka 74 | 60-311 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 509180160 | NIP: 779-219-03-84 | REGON: 300981566

Oferta / usługi

Rynek kosmetyczny rozwija się tak dynamicznie, że decydując się na zabieg wykonania makijażu permanentnego brwi, ust lub kreski na powiece w Poznaniu warto skorzystać z profesjonalnych usług zaufanego zespołu. Lingeristka, która wykonuje makijaż permanentny powinna przede wszystkim pracować z różnego rodzaju typami skóry i sterylnymi narzędziami. Do tego z kolei niezbędne jest doświadczenie, które zdobywa się poprzez długie lata szkoleń, a także znajomość bieżących trendów. Dyplomowana właścicielka Studia Imperial zajmuje się poszerzaniem wiedzy z tego zakresu już od lat szkolnych.

Mikropigmentacja

Studio Imperial pomaga w wyrównywaniu owalu twarzy, ale również wypełnianiu pewnych ubytków - najczęściej dotyczą one włosów. Gabinet mieszczący się w Poznaniu oferuje usługi pełnej imitacji brwi, które w wyniku choroby, leczenia lub innych czynników wypadły.Makijaż permanentny brwi jest doskonałym rozwiązaniem również dla tych, których włosy są bardzo rzadkie i krótkie. Dostosowane metody w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem pozwalają na uzyskanie naturalnych efektów oraz pozbycie się kompleksów.

Pełna oferta: Strona WWW

Więcej danych

imperial-permanent-makeup.pl

imperial-permanent-makeup.pl


Godziny kontaktu:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela